• 09Oct
  Categories: Uncategorized Comments Off on Miły prezent dla klienta – czekoladki z napisem i krówki z logo
  czekoladki z napisem

  Większość osób lubi słodycze, dlatego są one popularnym prezentem dla klientów, na przykład składających zamówienie w sklepie internetowym. Po otworzeniu przesyłki, klienci mogą być mile zaskoczeni odnajdując prezent jakim są czekoladki z napisem od e-sklepu. Taki prosty gest od firmy sprawia, że klienci milej wspominają zakupy, zachowując w pamięci pozytywne skojarzenia z daną firmą.

  Jakie słodycze wybrać?

  Miłym gestem z pewnością będą krówki z logo firmy czy sklepu, dołączane do zamówień. Taki dodatek świadczy o tym, że firmie zależy na klientach i dba o pozytywne relacje. Inną opcją będą czekoladki z napisem, które można spersonalizować według własnego uznania.

  Kiedy wybrać krówki z logo

  Krówki z logo to dobry wybór w przypadku większości sklepów internetowych lub producentów z wielu różnych branż. Według ankietowanych znanego sklepu z kosmetykami, krówki z logo to świetny pomysł na prezent dla klientów dodawany do paczek.

  Czekoladki z napisem

  Wybierając czekoladki z napisem można mieć pewność, że taki prezent zostanie doceniony. Warto upewnić się wcześniej, jaki będzie smak zamawianych czekoladek. Popularne smaki to czekoladowy, orzechowy i śmietankowy, ale znaleźć można także inne, na przykład truskawkowy czy miętowy. Czekoladki z napisem będą smaczną niespodzianką.

  Zamawiając krówki z logo dla swojej firmy czy sklepu internetowego, trzeba pamiętać o tym, aby było ono wyraźne i ładnie wyglądało na gotowych słodkościach. Podobnie jeśli wybierzemy czekoladki z napisem – musi on być łatwy w odczytaniu, a wtedy z pewnością wzbudzi uśmiech klientów.

Comments are closed.